Koszyk

Praca

KLUBBEN Polska, dystrybutor produktów Endless Pools, Zoggs, Softx, Airex, lider polskiego rynku basenowego oraz właściciel sklepu SwimShop.pl prowadzi rekrutację na stanowisko:
Graphic Designer

Opis stanowiska:

  • Tworzenie kreatywnych grafik reklamowych do Internetu oraz do druku,
  • Tworzenie bannerów webowych,
  • Tworzenie grafik do portali społecznościach (Facebook, Instagram)
  • Tworzenie projektów do druku (ulotki, plakaty, broszury itp.)

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
  • Udział w tworzeniu ciekawych projektów w branży sportowej
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju.

Wymagania:

  • Przesłanie portfolio prac – preferowany link do portfolio online,
  • Doświadczenie w tworzeniu kreatywnych projektów graficznych,
  • Doświadczenie w przygotowaniu materiałów do druku,
  • Dobra znajomość programów: Adobe Photoshop, Illustrator, Google Web Designer
  • Student lub studentka studiów zaocznych lub osoba z wyższym wykształceniem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Chęć poszerzania wiedzy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysokie poczucie estetyki,
  • Kreatywność,
  • Samodzielność,
  • Otwartość na nowe wyzwania,
  • Dokładność, terminowość.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w branży sportowej
  • Zmysł "usability" oraz estetyczne i kreatywne podejście do tworzenia witryn internetowych,
  • Elastyczność, otwartość na nowe koncepcje, wysokie zdolności interpersonalne.

Zgłoszenia:

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie linku do portfolio i CV na adres:maciej.kinal[małpa]klubben.pl
w tytule wpisując: Graphic Designer. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

baner